O nas

Kim jesteśmy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe LARISA powstało w 2006 roku.
W jego skład wchodzi zespół inżynierów i techników z wieloletnim doświadczeniem w zakresie nowoczesnych konstrukcji i technologii produkcji.

Przedsiębiorstwo LARISA tworzy i stale udoskonala autorskie rozwiązania dedykowane głównie dla przemysłu środków transportu. Niektóre nasze projekty i produkty stały się pionierskimi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i technologicznymi na rynku, zdobywając duże uznanie szerokiego grona odbiorców.

Jesteśmy wiarygodnym i solidnym partnerem dla naszych Odbiorców, projektującym i produkującym nowoczesne urządzenia oparte na systemach automatycznych i elektrycznych. Nasze produkty są dowodem, że solidne rozwiązania mogą być również przyjazne i bezpieczne dla użytkowników,
zachowując swoje walory estetyczne i niezawodnościowe przez wiele lat.

Oferujemy wyroby, które dzięki wysokiej jakości cieszą się dużym uznaniem wśród Klientów w Polsce i za granicą. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, analizując Jego potrzeby i pomysły, które po wspólnych pracach całego zespołu, stają się spełniającym wszystkie wymagania finalnym produktem.

Sprawdź referencje